Strona główna‎ > ‎Ogłoszenia‎ > ‎

Wykłady Marcina Brodziaka z firmy Google

opublikowane: 19 mar 2010, 14:02 przez Koło Studentów Informatyki   [ zaktualizowane 19 mar 2010, 14:03 ]
   
   

   
  Koło Studentów Informatyki zaprasza na 

  WARSZTATY

   Marcina Brodziaka

   KSI zaprasza serdecznie na warsztaty Marcina Brodziaka, pracownika Google Switzerland. Marcin przeprowadzi dwa spotkania - 31 marca, kolejno w godzinach 10:15-12:00 i 14:15-16:00 w sali 119 (sala może ulec zmianie); opisy tych spotkań znajdują się poniżej. 

  Jak przejść rozmowę kwalifikacyjną
  (31 marca, 10:15-12:00)
  Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne do wiodących firm informatycznych, jakich pytań się spodziewać, jak na nie odpowiadać, jak na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej wyczuć czy firma jest warta by w niej pracować? Oprócz odpowiedzi na te pytania omówimy także najczęstsze wpadki i przedstawimy sposoby jak się z nich wybronić. Omówimy metody treningu do rozmów, sposoby atakowania trudnych zadań i robienia dobrego wrażenia na rekruterach. Ponieważ wykład będzie interaktywny, to warto przynieść własny komputer.

  Pytania do wykładu można zadawać już pod tym adresem.


  Jak zostać dobrym programistą
  (31 marca, 14:15-16:00)
  Omówimy wydajność programistów i to, co odróżnia tych rewelacyjnych od tych tylko dobrych. Dlaczego TopCoder to nie wszystko? Jak nabrać doświadczenia programistycznego? Jak dać sobie rade w dużym, wielokulturowym zespole? Jak ogarnąć miliony linii kodu i jak przeżyć w pierwszej pracy? Ponieważ wykład będzie interaktywny, to warto przynieść własny komputer.
  Pytania do wykładu można zadawać już pod tym adresem.

  Notka biograficzna: Marcin Brodziak ukończył studia na Uniwersytecie Wrocławskim w 2006 roku. Od 2007 roku pracuje w Google jako programista. Pracował początkowo nad AdSense, potem nad Gmail'em; obecnie pracuje nad eksperymentalnymi wyszukiwarkami. Oprócz pracy jako programista zajmuje się rekrutacją i przeprowadził ponad sto rozmów kwalifikacyjnych.


  Zapraszamy!

Comments