Strona główna‎ > ‎Ogłoszenia‎ > ‎

Współpraca z Software Developers's Journal

opublikowane: 11 gru 2009, 16:50 przez Koło Studentów Informatyki   [ zaktualizowane 12 gru 2009, 11:33 ]

Witamy serdecznie! 
Dzięki uprzejmości Software Developer's Journal otrzymaliśmy dostęp do elektronicznych wydań i artykułów z tego czasopisma. Na naszej stronie internetowej (oraz forum studenckim) będziemy publikować łącza do udostępnionych materiałów. Poniżej znajduje się informacja o tym, czym jest SDJ i do kogo jest adresowane.

Czytelnicy Software Developer's Journal to głównie programiści, którzy liczą, że dostarczymy im gotowe rozwiązania, oszczędzając im czasu i pracy. Jesteśmy czytani przez tych, którzy chcą być na bieżąco informowani o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie IT i nie chcą, żeby jakiekolwiek istotne wydarzenia umknęły ich uwadze.

Aby zadowolić naszych czytelników, prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania, jak i starsze, sprawdzone technologie. 

Rozumiemy, że kluczowym pytaniem jest "jak", dlatego wszystkie kwestie teoretyczne są ukazane za pomocą jasnych, praktycznych przykładów i kompletnych projektów.

Docieramy do ludzi, którzy traktują swój zawód jak pasję; jeżeli chcieliby Państwo zaprezentować swój produkt tym, którzy powinni się o nim dowiedzieć, to Software Developer's Journal jest doskonałym środkiem przekazu informacji o narzędziach programistycznych, zarządzaniu cyklem życia aplikacji, rozwiązaniach bazodanowych, książkach IT, itp.

Udostępnione materiały: Grails i Groovy, czyli Java jeszcze łatwiej, SDJ 08/2009 

Pozdrawiamy,
KSI.
Comments